poniedziałek, 5 grudnia 2016

Coraz bliżej święta..
Hej kochani.
Nieubłaganie mamy już grudzień. Każdy w głębi serca myśli, jak ten czas szybko leci, czasem, aż za szybko. Szczególnie patrząc w drugą stronę, gdy musimy pożegnać ważne nam osoby, gdy umierają. Ostatnio w moim życiu straciłam osobę, z którą spędziłam całe dzieciństwo i nie ukrywam był to dla mnie duży cios w serce i nadal ciężko mi się z tym pogodzić, że już nigdy nie powiem "Cześć Dziadku".
Ale tak już jest w życiu. Kiedy spotykają nas szczęśliwe chwile to się radujemy, jednak w tych gorszych jesteśmy smutni i pokazujemy nasze słabości. Wylewamy łzy w poduszkę i wtedy następuje ulga. Jednak ulga następuje w głowie, a nie w sercu. Dlatego w okresie świąt nie zapominajmy również o tych osobach, których z nami już nie ma. Nie ma ich materialnie, ale wierzę, że duchowo mnie wspierają. Każdego spotykają w życiu ciężkie okresy, ale zawsze trzeba być pozytywnie nastawionym, że będzie tylko lepiej. Wracając do świąt już 6 grudnia są mikołajki oraz Mikołajkowy Blok Reklamowy. Oczywiście nie zapomnijcie go obejrzeć, chociaż tak w małej części możecie pomóc małym dzieciom, którym ta pomoc na prawdę się przyda.

Starajcie doceniać się to co macie, ponieważ wiele dzieci, a nawet osób dorosłych nie ma nikogo bliskiego u swego boku i wtedy jest im naprawdę trudno normalnie funkcjonować. Inni zaś nie mają domów, czy pieniędzy na jedzenie. Okazujmy nasze dobre serce innym i starajmy się pomagać, bo to prędzej, czy później do nas wróci i wtedy poczujemy się dobrze, że mogliśmy wywołać komuś uśmiech na twarzy. Szczęście drugiej osoby jest to najlepszy widok na świecie. Uszczęśliwianie swoich bliskich, ale również tych potrzebujących jest naprawdę oznaką naszego dobrego serca oraz dobrego wychowania przez rodziców. Starajmy się pomagać innym oraz bliskich, ponieważ to do nas zawsze wróci. Gdy my będziemy potrzebujący będą starać się robić tak, aby niczego nam nie zabrakło oraz wywołać uśmiech na naszej twarzy pomimo bólu.
Mam nadzieję, że okres świąt spędzacie w gronie najbliższych i tak jak mi sprawia to ogromną przyjemność. Atmosferę świąt czuć już w każdym sklepie, ale również na zewnątrz. Śnieg daje o sobie mocny znak i nie zamierza zakończyć swojego opadanie na naszą Ziemię. Nie wiem, jak wy, ale ja już poczułam tą atmosferę, miłość oraz pomoc innym. Do wigilii zostało jeszcze sporo czasu, ale pewnie wiele z was odlicza ten okres z kalendarzami adwentowymi, które kryją w sobie wiele skarbów oraz słodkości. Pamiętajcie, aby dbać o swoich bliskich! Oni kiedyś zrobią to samo w naszą stronę.                          

12 komentarzy :

 1. piękne włosy<3
  co powiesz an wzajemną obs?
  daj znać w komentarzu, buziole:*

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny post! misiek genialny!
  Pozdrawiam ♥
  esteratakesphotos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodki, GIGA misiu:D Piękne włosy, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne włosy! Pozdrawiam! :)

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia!

  Zapraszam na nowy post!
  Sprawdź też aktualne KONKURSY na moim blogu!
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM  OdpowiedzUsuń
 6. Mam tego samego misia <3 widać, że Klaudie tak mają Hahah :D
  Co do samego tytułu jak go przeczytałam, przypomniały mi się moje przyjaciółki, które ciągle śpiewają "Coraz bliżej święta" :D
  obserwujemy?
  xoxoklaudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś prześliczna! :)
  soylena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne masz włoski :)
  Czekam na kolejne posty :)
  Miłego dnia!! Zachęcam do obserwowania :) - obserwuje -
  ONLY DREAMS - KLIK ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. So many wonderful dresses waiting for your option if you want to be a beautiful lady,please choose our dresses.jadegownshop mother of the bride maxi dress uk reviews

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka