środa, 10 sierpnia 2016

Nowe życie.


 Hej kochani.
Czy wy też kiedyś mieliście wrażenie, że jedyna osobą jaka was słucha to Wy sami? Bo ja właśnie teraz to czuję. Moje życie zmieniło się o 360 stopni. Okazało się kto jest na zawsze, a kto tylko na chwilkę, bo nie ma z kim porozmawiać, czy komuś się zwierzyć. Teraz wiem, że w życiu warto liczyć tylko na siebie i nie przejmować się zdaniem innych. Kiedyś mnie wspierała w tym co robię, a teraz nabija się, że mam bloga.
Jednak ja się nie poddam i będę robiła to, co uważam za słuszne i właśnie to sprawia mi przyjemność. Mogę w ten sposób oderwać się od szarej rzeczywistości. Często zastanawiam się dlaczego to musiało trafić na mnie? Ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Ktoś odchodzi, aby nowa osoba mogła wejść  na jego miejsce.


 Najważniejszych osób w moim życiu zliczę na palcach jednej dłoni, ale nie liczy się ilość, jednak jakość i wartości w środku. Po tych trudnych wakacjach okazało się, że najbardziej mogę liczyć na mojego chłopaka i to dla niego zrobiłabym wszystko. Zawsze jest przy mnie, pomaga mi i mam w nim wsparcie. W pełni mu ufam i nigdy go nie zawiodę. W sumie teraz mogę liczyć tylko na niego w 100%. Może los pisze mi lepszy scenariusz życia, bo na razie kolorowo nie jest. I nie zapowiada się, aby miało się coś zmienić. Jednak życie wyznacza nam różne ścieżki i nawet jeśli zostałam troszkę skrzywdzona, wierzę, że los się uśmiech nie właśnie do mnie.  Liceum..nowa szkoła oraz znajomi. Mam nadzieję, że będzie lepiej, niż jest teraz. Ale nie nastawiam się na cud, bo nie chcę się rozczarować.

Znajomych musimy dobierać odpowiednio i z wielką rozwagą. Trzeba uważać na fałszywe osoby, a na tym świecie jest ich pełno. Ale mam nadzieję, że u was wakacje mijają wolno i bardzo
przyjemnie.Więc kochane! Jeśli macie swojego swojego ukochanego chłopaka, narzeczonego, czy męża to dbajcie o nich. Tak naprawdę to oni wytrzymują nasze humorku, złe dni oraz różne kłótnie o głupoty. Można powiedzieć, że są bardzo cierpliwi i wytrwali, jeśli nadal z nami są. Jeśli zerwali, nie byli tego warci!

13 komentarzy :

 1. Jesteś fantastyczną dziewczyną, jestem pewna, że sobie poradzisz. W życiu trafiamy na nieodpowiednich ludzi, ale nie powinniśmy się zamykać na znajomości. Kiedyś słyszałam negatywne komentarze z powodu mojej działalności w blogosferze. Te słowa nie zdołowały mnie, a tak na prawdę jeszcze bardziej zmotywowały do prowadzenia bloga :) Świetne zdjęcia, będę wpadać tu do Ciebie częściej. Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. "Ktoś odchodzi, aby nowa osoba mogła wejść na jego miejsce" bardzo mądre słowa kochana <3 Ja o narzeczonego bardzo dbam ;p Obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mądre słowa :) Ta osoba, która nabija się z Ciebie, tylko Ci zazdrości.
  Pozdrawiam i obserwuję ;)
  https://loony-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejmuj się, że ktos nie może sobie poradzić z tym, że Ty robisz cos ze swoim życiem: blogujesz, rozwijasz się itd. Ta osoba Ci zazdrosci, bo sama stoi w miejscu. A jesli chodzi o mnie, to ja jestem w takiej sytuacji, że nie mam żadnej osoby oprócz osób bliskich, której mogłabym się zwierzyć. Zbyt wiele dzieli mnie z ludźmi, których spotykam.. Powodzenia! Głowa do góry! :)
  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do siebie ;)

  http://myslacinaczej29741.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Rób co kochasz co daje ci przyjemność. Jeśli tak nie jest odpóść. tak naprawdę po czasie dowiesz się.
  tak poza tym mega brwi :).

  justlovejulie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne zdjęcia. :)
  Każdemu zdarzają się w życiu gorsze chwile, nie da się ich przewidzieć ani zatrzymać. Pomagają nam bardziej doceniać czas, gdy wszystko układa się, jak z płatka. Mnie też zawiodła pewna osoba, która myślałam, że taka nie jest. Ale znalazłam o wiele lepszą osobę, z którą poszłabym gdziekolwiek. Ty też pewnie na taką trafisz, a wtedy wszystko wróci do normy. Pamiętaj, żeby nie zapisywać całej zasługi Twojego szczęścia innym ludziom, to Ty o wszystkim decydujesz.

  Obserwuję.Pozdrawiam. :)
  http://annie-kathe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że w życiu trzeba robić to co sprawia nam przyjemność i nie przejmować się opinią innych bo nie warto. Ja też mam tylko chłopaka, któremu mogę zaufać w 100% i doceniam to, że jest zawsze dla mnie.
  Pozdrawiam, baexm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne zdjęcia, mogły by być tylko w troszkę większym rozmiarze ;)

  http://sosnowskaphoto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety ludzie odchodzą, ale trzeba być silnym. Dobrze, że masz kogoś komu możesz w pełni zaufać ;) Śliczne zdjęcia, ale troszkę za małe ;D
  Pozdrawiam ♥ #Smile
  Nasz blog - klik ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja napiszę coś na temat liceum o którym wspomniałaś. Trzymam kciuki żebyś tam spotkała super ludzi, których będziesz mogła nazwać prawdziwymi przyjaciółmi :)

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Regardless of whether you’ve chosen the perfect dress wdress mother of the bride pant suits reviews for your occasion or you simply have an enquiry about our collections or stockists, please don’t hesitate to contact our team.wdress where to buy mother of the bride outfits reviews

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka